11 października 2011

RPGuj w radiu

Wieczorem, kończąc pracę przy komputerze przeglądałem sobie ostatnie wpisy z rpgowej blogosfery. Lekko przysypiając, czytam na jednym blogu: "Stałe rubryki i recenzja RPGuj". Aha, no tak... Zaraz co?!

Wybudzam się i czytam dalej: "Dzisiaj nietypowo, bo oprócz recenzji bloga RPGuj (prowadzony przez Korsa) ..." Recenzja bloga w radiu? Super! Czas audycji radiowej od 21:00 do 22:30. Patrzę na zegarek - 22:35. Mniej super. Na szczęście nic straconego - wszystko będzie na stronie w archiwum radia.

Kilka słów czym są audycje radiowe k20:
"W każdy poniedziałek o 21:00 w internetowym Radiu 404 nadaję na żywo program poświęcony RPG. Wcześniej na blogu pojawia się notka związana z głównym tematem programu, gdzie przedstawiam także wątki poboczne audycji. Komentarze pod notką pozwalają Słuchaczom i Czytelnikom na współtworzenie programu - do czego gorąco zachęcam." pisze Darcane.

To już kolejne, po MasterMind, miejsce, gdzie dostępne są w formacie mp3 nagrania dotyczące rpgowania i jest to moim zdaniem bardzo dobra tendencja. Nie wiem jak wy, ale ja już zaczynam odsłuchiwanie poprzednich audycji.

PS. Biorąc do siebie jedną z uwag Darcane dotyczących bloga, zamieszczam krótką informację O mnie. Wystarczy kliknąć po prawej na Kors. Teraz jeszcze muszę nad wyglądem bloga popracować. Macie jakieś sugestie?

2 komentarze:

 1. Wielkie dzięki za linkowanie! Postu podsumowującego jeszcze nie ma, ale program już jest dostępny do ściągnięcia:

  http://radio404.eu/k20-podcast/Radio404_k20_27.mp3

  Drobna uwaga - ja nie jestem złośliwy. Ja po prostu mówię wprost, co mi się podoba, a co nie.

  A MasterMind w znanej obecnie formie pojawił się już po audycji k20, ale rzeczywiście - jako inicjatywa był pierwszy. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "A MasterMind w znanej obecnie formie pojawił się już po audycji k20, ale rzeczywiście - jako inicjatywa był pierwszy. :) "
  Chodziło mi o to, że dla mnie, na tym blogu audycje k20 pojawiły się po MasterMind.

  "Drobna uwaga - ja nie jestem złośliwy. Ja po prostu mówię wprost, co mi się podoba, a co nie."
  Wiem, że nie jesteś złośliwy - gdybyś wszystkich głaskał za ich blogi, to nikt nie traktowałby Cię poważnie. Dlatego dobra robota i tak trzymać.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...